XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

11 października 2015 r.

1.     Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 1700, w czwartek o godz. 900.

2.     Nabożeństwa Różańcowe /październikowe/ są odprawiane

- w niedzielę po Sumie

- w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczornej o godz. 1700.

- dla dzieci w poniedziałek, środę, piątek o godz. 1700.

3.     We wtorek 13 października o godz. 1700 zapraszam na nabożeństwo ku czci MB Fatimskiej. Przynosimy świece.

4.     W dniu dzisiejszym przypada XV Dzień Papieski – 2015 obchodzony pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Przed kościołem, po Mszy św. będziemy zbierali ofiary na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywego pomnika Ojca Świętego wspierający uzdolnione dzieci i młodzież. Po złożeniu ofiary otrzymamy obrazek z Ojcem Świętym i Jego słowami na odwrocie.

5.     Po Mszach św. przyjmuję wypominki jednorazowe i wypominki roczne na nowy okres.

6.     Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele gospodarcze, za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

7.     Polecam nowy numer „Gościa Niedzielnego” – cena 5,00 zł. i „Małego Gościa Niedzielnego” – cena 4,00 zł. Prasę można nabyć przy wejściu do kościoła.

8.     Wszystkim Parafianom i Gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii życzę miłej niedzieli i dobrego wypoczynku. Szczęść Boże.

SUBSKRYPCJA  OGŁOSZEŃ  DUSZPASTERSKICH

Wprowadziliśmy na naszej stronie parafialnej możliwość subskrypcji. Pozwoli ona otrzymywać co tydzień na e-maila aktualne ogłoszenia duszpasterskie. Wystarczy tylko zapisać się do subskrypcji za pomocą formularza wpisując ZAMAWIAM. W każdej chwili można z niej zrezygnować, wypisując się z tego samego formularza wpisując REZYGNUJĘ.